Co sądzicie o środkach na potencję?

Dariusz

Co sądzicie o środkach na potencję?

Post autor: Dariusz » ndz wrz 17, 2017 5:16 pm

Jakie macie zdanie na temat środków na potencje? Czy warto je stosować?

Patrycja

Re: Co sądzicie o środkach na potencję?

Post autor: Patrycja » ndz wrz 17, 2017 5:33 pm

Moim zdaniem z naturą nie powinno się walczyć, jest pewien wiek, gdzie to naturalne. Mnie mniej ja to proiblem tego rodzaju występuje wczęśniej, to powinno się z tym walczyć.

Arkadiusz

Post autor: Arkadiusz » wt paź 03, 2017 12:32 pm

A co to znaczy pewien wiek? 40? 50? czy 65lat? Nie rozumiem takiego podejścia. Środki są po to by je stosować. Inna sprawa, gdy nie są juz wstanie pomóc.. wtedy faktycznie klapa. Ale jak pomagają? Opierając się na sobie. Mam 49 lat, miałem pewne problemy z erekcją, zastosowałem IQman ( http://iqman.pl ). Pomoŋło. I teraz co. Jak mam 49 to mi jeszcze wolno czy już nie? A gdybym miał 66 lat, to co wtedy?

Kamil 33

Post autor: Kamil 33 » ndz paź 29, 2017 8:47 pm

Ja akurat zdecydowąłem się na zastosowanie IQman i jestem bardzo zadowolony z tego jaki efekt obecnie osiągnąłem, znów mogę ze spokojem się kochacv

Krzysztof

Post autor: Krzysztof » sob lut 24, 2018 8:17 pm

Prawda jest taka, że tego rodzaju środki jak IQman będa działąc różnie na każdego z nas, podobnie jak różnie my będziemy odczuwac jego działąnie, raz silniej, raz troszkę słabiej. W każdym razie ważne jest że jest on skuteczny

Samuel

Post autor: Samuel » czw mar 22, 2018 8:59 pm

Jak dla mnie nie ma obecnie lepszego środka wspomagającego potencję, jak właśnie iqman. Sam go brałem i moim zdaniem skutecznośc rewelacyjna a co ważniejsze efekt stały

Kacper

Post autor: Kacper » śr kwie 04, 2018 6:27 pm

Ja zdecydowałem się na zastosowanie IQman i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się osiągnac. W kazdym razie jeżeli chodzi o erekcję, to poprawa znacząca już po pierwszej tabletce

Marko

Post autor: Marko » sob kwie 21, 2018 8:51 pm

Gówno dają... ja kupiłem reklamowany w TV i zero efektu

Dariusz 40

Post autor: Dariusz 40 » pn maja 21, 2018 5:14 pm

Dariusz pisze:
ndz wrz 17, 2017 5:16 pm
Dużo zależay od tego jaki i faktycznie jaki masz problem... bo np jak problemy z potencją są spowodowane np przez nowotwór jąder, czego oczywiście nikomu nie życzę, to żaden suplement ci nie pomoże, a jedyną słuszną drogą jest leczenie specjalistyczne, gdzie można by je określić nie jako walką o potencję, ale walka ożycie. Ale to bardzo drastyczny przykład. Jednak, gdy nie to co przed chwilą napisąłem jest ptoblemem, to faktycznie zastosowanie odpowiednio dobrego suplementu, a ja np za taki uważam IQman jest moim zdaniem dobrym rozwiązaniem

Arkadiusz

Post autor: Arkadiusz » czw maja 24, 2018 5:37 pm

Dariusz pisze:
ndz wrz 17, 2017 5:16 pm
Ja akurat mam tylko doświadczenie z IQman, nie mniej patrząc i biorąc pod uwagę ten środek i jak na mnie zadziałał, to moim zdaniem warto stosowac środki na potencję. Napisze wiecej, każdy dzień, kiedy się ich nie stosuje, a są problemy, jest dniem straconym

ODPOWIEDZ